Spotkanie pt. „Kierunki badań kulturoznawczych”

4 listopada 2013 r. o godz. 15.30 w sali Rady Wydziału Filologicznego w Katowicach (plac Sejmu Śląskiego 1) odbędzie się spotkanie pt. „Kierunki badań kulturoznawczych”.
Organizatorem jest Polskie Towarzystwo Kulturoznawcze, którego katowicki oddział działa na Wydziale Filologicznym, a w jego skład wchodzą głównie pracownicy Instytutu Nauk o Kulturze i Studiów Interdyscyplinarnych.
Celem spotkania jest podsumowanie niedawno zakończonego II Zjazdu Polskiego Towarzystwa Kulturoznawczego pt. „Więcej niż obraz, namysł nad rozwojem i przyszłością dyscypliny” oraz przedstawienie nowych członków zarządu PTK. W spotkaniu wezmą udział prof. dr hab. Ewa Kosowska – nowo wybrana prezes PTK oraz paneliści i referenci biorący udział w konferencji „Więcej niż obraz”.