Spotkanie nt. programu edukacyjnego Corporate Readiness Certificate

Zdjęcie: dwa laptopy i dokumenty na biurku, jedna osoba wskazuje na notatki

10 stycznia 2019 roku na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu (ul. S. Grota-Roweckiego 5) odbędzie się spotkanie na temat programu edukacyjnego Corporate Readiness Certificate (CRC), w ramach którego studenci oraz absolwenci mogą uczestniczyć bezpłatnych kursach z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach.

Udział w programie to nie tylko możliwość zdobycia nowych umiejętności, ale również współpracy ze specjalistami, którzy podzielą się ze studentami swą wiedzą i doświadczeniem. Projekt realizowany od 2014 roku przez takie firmy, jak: IBM, Accenture oraz ING Tech.

Podczas spotkania, które rozpocznie się o godz. 13.00 w sali 4.63, reprezentanci firm przedstawią najważniejsze informacje dotyczące programu oraz specjalistycznych kursów. Wstęp jest wolny.

Szczegółowe informacje na temat projektu Corporate Readiness Certificate: bk.us.edu.pl.