Spotkanie na temat książki pt. „Dobrze uczę. Zarys systemu dobrych praktyk dydaktycznych w uczelni wyższej”

„Szczęście wielkie, gdy podczas swoich zajęć młody dydaktyk natknął się na takich nauczycieli,
których bez zastrzeżeń można nazwać mistrzami i którzy dali dobre wzorce”

Dobrze uczę. Zarys systemu dobrych praktyk dydaktycznych w uczelni wyższej
red. Barbara Kożusznik, Jarosław Polak

18 maja 2011 r. o godz. 10.30 w sali 29 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się spotkanie dotyczące książki pod redakcją prof. dr hab. Barbary Kożusznik, prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą UŚ i dr. Jarosława Polaka pt. „Dobrze uczę. Zarys systemu dobrych praktyk dydaktycznych w uczelni wyższej”.

Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali autorzy: prof. dr hab. Barbara Kożusznik, dr Jarosław Polak, dr hab. Bogdan Doleżych, dr hab. Mirosław Nakonieczny, dr Andrzej Boczarowski, dr Jerzy Jarosz, dr Marek Adamiec, dr Remigiusz Kopoczek, prof. zw. Małgorzata Łuszczak, Tomasz Rożek, dr Małgorzata Chrupała-Pniak, dr Marta Stasiła-Sieradzka oraz dr Barbara Smorczewska, a także przedstawiciele mediów.

Spotkanie będzie okazją do zaprezentowania książki, omówienia jej znaczenia w zakresie doskonalenia dydaktyki szkół wyższych.

_______________________________________________________________________________________________

O promocji książki napisał serwis PAP Nauka w Polsce w artykule „Uniwersytet Śląski wydał podręcznik dla wykładowców” (dostęp 19.05.2011 r.)