Spotkanie Koła Naukowego Kryminalistyki „Veritas”

budynek Wydziału Prawa i Administracji UŚ

Koło Naukowe Kryminalistyki „Veritas” zaprasza studentów na pierwsze w tym roku spotkanie, które odbędzie się 9 października 2019 roku o godz. 17.15 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11b, aula 8).

W ramach spotkania przewidziano wykład „Co mówią zwłoki – czyli o znaczeniu sekcji sądowo-lekarskiej w postępowaniu dowodowym”, który wygłosi Anna Romaszkan – laborant sekcyjny ze Szpitala Wojewódzkiego w Tychach, założycielka grupy „Jaśniejsza Strona Prosektorium”.

Przed wykładem studentów pierwszego roku z działalnością kół naukowych zapozna ich wydziałowy koordynator dr Grzegorz Nancka. Osoby zainteresowane będą mogły także dołączyć do Koła Naukowego Kryminalistyki „Veritas” oraz porozmawiać z obecnymi członkami.

Szczegółowe informacje znajdują się na Facebooku.