Spotkanie katowickiego oddziału Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL)

18 czerwca 2012 r. o godz. 14.00 w Pałacu Goldsteinów odbędzie się spotkanie katowickiego oddziału Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) w Polsce, podczas którego przedstawione zostaną m.in. najnowsze dane dotyczące Katowic i Metropolii Silesia. Spotkanie będzie okazją do dyskusji na temat kierunków dalszego rozwoju regionu oraz zwiększenia jego atrakcyjności inwestycyjnej. Uczestniczyć w nim będą przedstawiciele miasta Katowic i Metropolii Silesia, a także przedstawiciele szkół wyższych. Ze strony Uniwersytetu Śląskiego w wydarzeniu udział weźmie JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś i p.o. kanclerza UŚ dr Agnieszka Skołucka.