Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielami firmy Capgemini

BK

19 października 2010 r. o godz. 11.30 na Wydziale Filologicznym UŚ w Sosnowcu odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielami firmy Capgemini.

Celem spotkania będzie przedstawienie studentom Uniwersytetu Śląskiego możliwości rozwoju w strukturach firmy, zajmującej się doradztwem strategicznym oraz outsourcingiem, a także świadczącej usługi informatyczne.

Podczas spotkania będzie miała miejsce prezentacja firmy, omówione zostaną m.in. kwestie związane z rozwojem zawodowym pracowników oraz zasady procesów rekrutacji, obowiązujące i stosowane w firmie Capgemini.

Przedstawiciele firmy zaprezentują aktualne oferty pracy, skierowane głównie do studentów posługujących się językiem francuskim i niemieckim.

Organizatorem spotkania jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.