Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z firmą ProTrader

15 grudnia 2011 r. o godz. 12.00 w sali 221 w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielami firmy tradingowej ProTrader. Spotkanie przeznaczone jest dla studentów i absolwentów kierunków matematycznych. Uczestnicy będą mieli okazję poznać profil działalności firmy oraz możliwości zatrudnienia w jej strukturach.

Zapisy przyjmowane są w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego pod numerem telefonu 32 359 20 32. Dla osób, które nie będą mogły przybyć na spotkanie istnieje możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami ProTRADER przy stoisku firmowym, które ustawione będzie w holu głównym Instytutu Matematyki w godzinach 10.00–15.00.

Szczegółowe informacje...