Spotkanie informacyjne firmy PricewaterhouseCoopers Polska

25 października 2010 r. o godz. 14.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się spotkanie informacyjne firmy PricewaterhouseCoopers Polska. Firma PwC jest liderem w dziedzinie audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa prawno-podatkowego.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, czym zajmuje się firma PwC, jak zacząć karierę w firmie, jakie są możliwości rozwoju oraz poznają szczegóły licznych konkursów, skierowanych bezpośrednio do nich. Jednym z konkursów, które organizuje PricewaterhouseCoopers Polska razem z „Gazetą Wyborczą” jest konkurs stażowy „Grasz o staż”.

Spotkanie zorganizowane zostanie przy współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu Śląskiego. Prowadzący, Maciej Byczyński jest studentem Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach UŚ, ambasadorem firmy oraz koordynatorem lokalnym konkursu „Grasz o staż” w roku akademickim 2010/2011.