Spotkanie informacyjne dotyczące programu Corporate Readiness Certificate

27 stycznia 2016 r. na Wydziale Filologicznym UŚ w Sosnowcu studenci będą mogli odwiedzić stoisko informacyjne dotyczące programu Corporate Readiness Certificate (CRC). Program obejmuje bezpłatne zajęcia z różnych zakresów tematycznych, dające możliwość nabycia praktycznej wiedzy niezbędnej na rynku pracy. Stoisko zlokalizowane będzie w holu głównym Wydziału w godzinach od 9.00 do 15.00.

Podczas spotkania osoby zainteresowane poznają szczegóły programu CRC, a także dowiedzą się jak wygląda proces rekrutacyjny. Dodatkowo studenci będą mogli uzyskać informacje dotyczące dedykowanego kierunku zarządzanie usługami IT w nowoczesnym przedsiębiorstwie, który został uruchomiony w tym roku i jest skierowany wyłącznie do studentów Wydziału Filologicznego w Sosnowcu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.