Spotkanie informacyjne – „7. Program Ramowy. O strukturze i pisaniu poprawnego wniosku badawczego”

14 października 2010 r. o godz. 10.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędzie się spotkanie informacyjne – „7. Program Ramowy. O strukturze i pisaniu poprawnego wniosku badawczego”.

Spotkanie przeznaczone jest dla pracowników zainteresowanych możliwościami finansowania badań naukowych w ramach podprogramu Współpraca 7. Programu Ramowego.

Aplikowanie w ramach 7. Programu Ramowego to okazja do pozyskania znaczących środków finansowych na prowadzenie badań naukowych oraz nawiązanie lub wzmocnienie współpracy z zagranicznymi ośrodkami naukowymi i przemysłowymi.

Na spotkanie zapraszają: prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk oraz Dział Projektów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą UŚ wraz z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej przy Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

Karta zgłoszeniowa