Spotkanie dyskusyjne w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują spotkanie dyskusyjne, którego tematem będzie „internet of things”, czyli „internet rzeczy”. Dyskusja odbędzie się 10 kwietnia 2014 r. o godzinie 17.00 w biurze Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim (sala 416, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

„Internet rzeczy” to nie wizja – to rzeczywistość, w której już żyjemy. Każdy przedmiot w otaczającym nas świecie ma potencjał, by zaistnieć w sieci. Uczestnicy spotkania dowiedzą się czym dokładnie jest IoT, jak już zmienia świat i jaka jest jego przyszłość.

Zapisy na spotkanie prowadzone są poprzez stronę: www.iot-katowice.eventbrite.com.