Spotkanie dot. programu „Corporate Readiness Certificate”

dwoje studentów: trzymająca książki dziewczyna i mający ręce w kieszeni chłopak

W środę 24 stycznia 2018 roku w godz. od 12.00 do 13.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się spotkanie dot. prestiżowego programu „Corporate Readiness Certificate”, który realizowany będzie w semestrze letnim 2018 roku.

Program CRC, do którego aplikować można do 15 lutego, ma umożliwić studentom szybszy rozwój zawodowy, przyczynić się do zdobycia wiedzy praktycznej, wykształcić umiejętności funkcjonowania w złożonym, nowoczesnym środowisku biznesowym. Na Uniwersytecie Śląskim odbędą się takie moduły, jak: Design Thinking, Modern Enterprise Web Development, Service Management with Agile the IBM Way, ale studenci UŚ mogą wziąć udział także w pozostałych warsztatach.

Przedstawiciele Accenture, IBM oraz ING Services Polska przekażą najważniejsze informacje na temat programu oraz opowiedzą o procesie rekrutacji. Zapisy na spotkanie informacyjne odbywają się poprzez formularz rejestracyjny. Organizatorem spotkania jest Biuro Karier UŚ.

Szczegółowe informacje na temat programu „Corporate Readiness Certificate” (pdf)