Spotkanie członków Śląskiego Klastra Nanotechnologicznego

30 września 2013 r. odbędzie się kolejne spotkanie członków Śląskiego Klastra Nanotechnologicznego. Seminarium wraz ze spotkaniem networkingowym oraz prezentacją nowych członków Klastra odbędzie się w Pałacu Goldsteinów w Katowicach. Ze strony Uniwersytetu Śląskiego – członka i współzałożyciela Śląskiego Klastra Nanotechnologicznego – w spotkaniu uczestniczyć będą prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk, prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką oraz Dariusz Laska, pełnomocnik rektora ds. komercjalizacji i rozwoju sieci współpracy.

Głównym celem założonego w marcu br. Śląskiego Klastra NANO jest wspieranie na Śląsku rozwoju przedsiębiorczości w dziedzinie nanotechnologii opartej na współpracy sektora naukowego i gospodarczego. Mogą do niego należeć podmioty gospodarcze, instytucje naukowo-badawcze, organy administracji publicznej, przedstawiciele mediów, instytucje finansowe i instytucje otoczenia biznesu. Obecnie Śląski Klaser Nanotechnologiczny liczy ponad 30 członków.

Agenda spotkania