Spotkania z filmem w ramach „KinoKawiarni”

10 czerwca 2011 r. o godz. 18.00 w Kawiarni Artystycznej (al. W. Korfantego 6) odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu pt. „KinoKawiarnia”. W programie przewidziano projekcje filmów: „Tylko dla obłąkanych”, „Babcia wyjeżdża”, „Spółka z pełną odpowiedzialnością”, „Twist & Blood ”, „Pralka” i „Brzydkie słowa”. Po zakończeniu seansu odbędzie się dyskusja, w której udział wezmą: dr Maciej Pieprzyca – wykładowca Wydziału Radia i Telewizji im. K. Kieślowskiego, reżyser, dziennikarz i scenarzysta oraz twórcy filmów.

„KinoKawiarnia” to comiesięczne spotkania, podczas których widzowie będą mogli zobaczyć filmy autorstwa studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego. Projekcjom będą towarzyszyć spotkania z reżyserami, operatorami i wykładowcami Wydziału Radia i Telewizji im. K. Kieślowskiego.

Program wydarzenia