Spotkania w ramach „Fab Lab Meet Up” w CINiBA

Od 28 do 30 października 2015 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej organizowane będą warsztaty i panele dyskusyjne w ramach projektu „Fab Lab Meet Up”. Spotkania są adresowane do innowatorów, techników, wytwórców oraz przedsiębiorców lub osób pragnących założyć przedsiębiorstwa, a także studentów. Będzie to okazja do dyskusji na temat najlepszych praktyk z obszaru prawa, finansów, zarządzania i modelowania firmy. Organizatorem spotkań jest organizacja Fab Lab Silesia we współpracy z CINiBA. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Fab Lab prowadzi inicjatywy propagujące przedsiębiorczość oraz rozwój lokalnych rozwiązań innowacyjnych. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.ciniba.edu.pl.