Spot promujący 4. Śląski Festiwal Nauki

Sygnet  Śląskiego Festiwalu Nauki

Już 25 stycznia 2020 roku rozpocznie się 4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE – jedno z największych wydarzeń w kraju promujących naukę. Uczestnicy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, gdzie będą mieli możliwość podzielić się swoimi naukowymi pasjami. Część z ogromnego spektrum możliwości, jakimi organizatorzy postarają się zachwycić odwiedzających festiwal, prezentuje spot promujący wydarzenie.

„Nauka jest bliżej” – hasło przewodnie czwartej edycji festiwalu – stanowi zachętę do przyjrzenia się pięknej i niezmiennie zaskakującej przyrodzie, zgłębienia wiedzy na temat ludzkiego ciała czy poznania najnowszych rozwiązań technologicznych. Udział w festiwalu to okazja do spojrzenia na świat oczami naukowca, pobudzenia ciekawości i kreatywności, odważnego patrzenia w przyszłość oraz przekraczania własnych granic. ŚFN KATOWICE jest wydarzeniem dla każdego: dzieci, młodzieży, studentów, naukowców, cenionych artystów, podróżników czy dziennikarzy.

Liderem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Śląski w Katowicach. Spot realizowany był na terenie Katowic, w takich miejscach, jak Spodek, CINiBA i Muzeum Śląskie, a także w Ojcowskim Parku Narodowym.

Materiał filmowy:

Szczegółowe informacje: www.slaskifestiwalnauki.pl.