facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Spot promujący 4. Śląski Festiwal Nauki

Sygnet  Śląskiego Festiwalu Nauki

Już 25 stycznia 2020 roku rozpocznie się 4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE – jedno z największych wydarzeń w kraju promujących naukę. Uczestnicy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, gdzie będą mieli możliwość podzielić się swoimi naukowymi pasjami. Część z ogromnego spektrum możliwości, jakimi organizatorzy postarają się zachwycić odwiedzających festiwal, prezentuje spot promujący wydarzenie.

„Nauka jest bliżej” – hasło przewodnie czwartej edycji festiwalu – stanowi zachętę do przyjrzenia się pięknej i niezmiennie zaskakującej przyrodzie, zgłębienia wiedzy na temat ludzkiego ciała czy poznania najnowszych rozwiązań technologicznych. Udział w festiwalu to okazja do spojrzenia na świat oczami naukowca, pobudzenia ciekawości i kreatywności, odważnego patrzenia w przyszłość oraz przekraczania własnych granic. ŚFN KATOWICE jest wydarzeniem dla każdego: dzieci, młodzieży, studentów, naukowców, cenionych artystów, podróżników czy dziennikarzy.

Liderem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Śląski w Katowicach. Spot realizowany był na terenie Katowic, w takich miejscach, jak Spodek, CINiBA i Muzeum Śląskie, a także w Ojcowskim Parku Narodowym.

Materiał filmowy:

Szczegółowe informacje: www.slaskifestiwalnauki.pl.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.