Słuchacze Akademii Dyplomacji spotkają się z Markiem Korowajczykiem – dyrektorem Departamentu Spraw Zagranicznych

Grafika promująca Akademię Dyplomacji

W sobotę 16 kwietnia 2016 roku słuchacze Akademii Dyplomacji UŚ spotkają się z Markiem Korowajczykiem –dyrektorem Departamentu Spraw Zagranicznych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Jest to kolejna wizyta w ramach cyklu „Spotkań z Ekspertem” realizowanego w programie Akademii Dyplomacji.

Akademia Dyplomacji to program trwający dwa semestry, który adresowany jest do polityków, urzędników, a także studentów zainteresowanych etykietą dyplomatyczną, międzynarodowymi stosunkami politycznymi i gospodarczymi oraz polityką zagraniczną.

Szczegółowe informacje na temat programu Akademii Dyplomacji dostępne są na stronie: www.akademiadyplomacji.us.edu.pl