Śląskie Targi Kariery na Uniwersytecie Śląskim

6 marca 2013 r. od godz. 10.00 do 16.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbywać się będzie wiosenna edycja Śląskich Targów Kariery. Przedsięwzięcie kierowane jest do studentów, którzy chcą poznać aktualne oferty pracy, zapoznać się z propozycjami praktyk i staży oraz złożyć aplikację. Uczestnicy targów będą mieli okazję wziąć udział w spotkaniach i prezentacjach pracodawców i porozmawiać na tematy związane z efektywnym poszukiwaniem pracy, rozwojem osobistym oraz rozwiązywaniem problemów biznesowych. Na Śląskich Targach Kariery obecni będą przedstawiciele takich firm, jak: UBS Poland Service Centre, PwC, Ernst & Young, Synthon, Nokia Siemens Network, Shell, Aon Hewitt, Capgemini.

Studenci, którzy przyjdą na targi i wypełnią ankietę (ankieta do odbioru na stoisku recepcyjnym targów), wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, w tym: rocznej prenumeraty magazynu „Harvard Business Review Polska”, prenumeraty miesięcznika „Personelu Plus”, książek ufundowanych przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska oraz kursów do nauki języków firmy Techland. Nagrodą główną jest iPod.

Organizatorem targów jest firma Markline, a partnerem strategicznym Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Patronat honorowy nad targami objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.

W uroczystym otwarciu Targów udział weźmie prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. Mirosław Nakonieczny.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.targikariery.com.

O wydarzeniu napisał serwis „www.katowice.eu” w artykule pt. „Śląskie Targi Kariery na Uniwersytecie Śląskim”. (04.03.2013)

O wydarzeniu napisał serwis „www.biznesowaturystyka.pl” w artykule pt. „Śląskie Targi Kariery”. (06.03.2013)

O wydarzeniu napisał serwis „mariacka.eu” w artykule pt. „Śląskie Targi Kariery na Uniwersytecie Śląskim”. (06.03.2013)