Śląskie Targi Kariery na UŚ

6 marca 2014 r. na Wydziale Prawa i Administracji UŚ od godz. 10.00 do 15.00 odbywać się będą Śląskie Targi Kariery. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w akcji „Rozmowy na okrągło, czyli 30 minut z pracodawcą przy okrągłym stole” i uzyskać informacje na temat konkretnego pracodawcy. W inauguracji wydarzenia udział weźmie prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. Mirosław Nakonieczny.

Do rozmów ze studentami przy „okrągłym stole” zasiądą m.in. przedstawiciele firm: Capgemini Polska, EQ System, EY, IBM Global Services Delivery Centre Polska, NGA HR, Nokia Solutions and Networks, PwC oraz Grasz o staż, 3M Poland, Bank Zachodni WBK, Steria Polska, Prudential Polska oraz Protrader.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną: biuro@targikariery.com (w treści należy podać: Katowice, wybrany pracodawca lub pracodawcy, imię nazwisko) lub telefonicznie: 535 140 135.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Biuro Karier UŚ.
JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś objął patronat honorowy nad targami.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.targikariery.com.

O wydarzeniu napisał serwis „eurostudent.pl” w artykule pt. „Mimozami jesień się zaczyna, a wiosna… Śląskimi Targami Kariery na UŚ” (27.02.2014).

O wydarzeniu napisała „gazetapraca.pl” w artykule pt. „Targi Kariery 2014 tuż, tuż ...” (26.02.2014).

O wydarzeniu napisało „radio.katowice.pl” - „Śląskie Targi Kariery” (06.03.2014).