Śląski Salon Maturzystów w Katowicach

24 września 2013 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się Śląski Salon Maturzystów – impreza edukacyjna skierowana do nauczycieli oraz uczniów, którzy przygotowują się do egzaminu maturalnego i rekrutacji na studia, dyrektorów szkół oraz doradców zawodowych. Wśród wystawców znajdą się nie tylko uczelnie, ale też szkoły policealne i zawodowe. Przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego przedstawią ofertę edukacyjną na rok akademicki 2014/2015. W wydarzeniu uczestniczyć będzie prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek.

W ubiegłorocznym katowickim Śląskim Salonie Maturzystów udział wzięło ponad 16 tys. uczniów klas maturalnych ze śląskich liceów i techników.

Program Śląskiego Salonu Maturzystów 2013