facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

„Silniejszy studencki ruch naukowy”

Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego zapraszają na dwa odbywające się równoległe wydarzenia: międzynarodową konferencję szkoleniową „Improving student scientific movement – silniejszy studencki ruch naukowy" oraz zjazd przedstawicieli krajów Grupy Wyszehradzkiej – V4 Meeting.

23 października 2009 r. o godz. 18.00 konferencję w imieniu JM prof. zw. dr hab. Wiesława Banysia otworzy Dziekan Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji prof. dr hab. Halina Rusek

Panele dyskusyjne oraz wykłady rozpoczynają się 23 października 2009 r. na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Spotkania będą okazją m.in. do szkoleń i wymiany doświadczeń z zakresu pozyskiwania funduszy i dotacji unijnych na działalność studencką.
Organizatorzy pragną, by wydarzenie przyczyniło się do rozwoju studenckiego ruchu naukowego. Zdobyta wiedza i doświadczenie oraz możliwość nawiązania wielopłaszczyznowej współpracy z partnerami zagranicznymi mają stanowić płaszczyznę rozwoju dla grup studenckich.

Do udziału w spotkaniach zaproszeni są wszyscy zainteresowani doskonaleniem studenckiego ruchu naukowego. Przedsięwzięcie trwać będzie do 25 października 2009 r.
 

Harmonogram wydarzenia.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.