"Speednetworking" na Uniwersytecie Śląskim

18. listopada ustalono globalny dzień speednetworkingu, czyli zabawy w szybkie poznawanie nowych ludzi. Śląskie Forum Młodych PKPP Lewiatan zaprasza do udziału w godzinnej zabawie, polegającej na szybkim poznawaniu nowych ludzi. Sesja speednetworkingu rozpocznie się 18 listopada o 15:00 w auli Kazimierza Lepszego (budynek rektoratu Uniwersytetu Śląskiego). Weźmie w niej udział co najmniej kilkudziesięciu mieszkańców Katowic, przedstawiciele mediów lokalnych i ogólnopolskich oraz zaproszeni goście.

W tym dniu m.in. londyńczycy na Trafalgar Square, Brazylijczycy na plaży Copocabana oraz Francuzi u podnóża Wieży Eiffla będą poznawać się podczas zabawy w speednetworking. Polska również włączy się w tą globalną imprezę. W tym dniu o godz. 15:00 w rezydencji Ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce ponad stuosobowa grupa dziennikarzy, polityków, ludzi nauki oraz biznesu będzie się poznawać podczas godzinnej sesji speednetworkingowej.

Podczas spotkania zebrani w ambasadzie goście będą łączyć się z polskimi miastami zaangażowanymi w projekt: Szczecinem, Toruniem, Poznaniem, Olsztynem, Lublinem oraz Katowicami. Śląskie Forum Młodych PKPP Lewiatan, pragnie aby również Katowice włączyły się w tą globalną zabawę i pokazały się z jak najlepszej strony! Honorowy patronat nad spotkaniem objął Piotr Uszok, Prezydent Katowic.