Sesja gry „Cashflow 101” i „Cashflow 102” w AIP

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują sesję gry „Cashflow 101” i „Cashflow 202”, która odbędzie się 26 lutego 2015 r. o godz. 15.00 w siedzibie AIP UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii, sala 415).

Uczestnicy sesji dowiedzą się między innymi czym jest inteligencja finansowa, jak buduje się przychód pasywny oraz przetestują swoje umiejętności inwestycyjne pod okiem niezależnego doradcy finansowego. Najwytrwalsi będą mogli zagrać w zaawansowaną wersję gry – „Cashflow 202”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja na stronie: www.cashflow-luty-2.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zapisów. Ze względu na niewielką liczbę miejsc organizatorzy proszą o przemyślane zgłoszenia.