Sesja gry „Cashflow 101”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują kolejną sesję gry „Cashflow 101”, uczącej podstaw inwestowania. Spotkanie odbędzie się 9 lipca 2014 r. o godzinie 15.00 w sali 415 AIP UŚ (ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ).

Uczestnicy sesji dowiedzą się między innymi czym jest inteligencja finansowa, jak buduje się przychód pasywny oraz przetestują swoje umiejętności inwestycyjne pod okiem niezależnego doradcy finansowego. Najwytrwalsi już po kilku sesjach będą mogli zagrać w zaawansowaną wersję gry – „Cashflow 202”.

Wstęp na spotkanie jest wolny, uczestników obowiązuje rejestracja na stronie: www.cashflow101-lipiec.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względu na niewielką liczbę miejsc organizatorzy proszą o przemyślane zgłoszenia.