Sesja gry „Cash flow 101”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują sesję gry „Cash flow 101”, która odbędzie się 15 maja 2014 r. o godz. 15.00 w sali 415 AIP UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii). Gra Cash flow 101 ma charakter edukacyjny i uczy podstaw inwestowania. Dla najwytrwalszych już po kilku sesjach istnieje możliwość zagrania w zaawansowaną formę gry – „Cash flow 202”.

Uczestnicy podczas spotkania będą mieli okazję:

• dowiedzieć się czym jest inteligencja finansowa,
  • dowiedzieć się jak buduje się przychód pasywny,
  • przetestować swoje obecne umiejętności inwestycyjne,
  • udoskonalić swoją inteligencję finansową pod okiem niezależnego doradcy finansowego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja na stronie: www.klub-cashflow101.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Ze względu na niewielką liczbę miejsc organizatorzy proszą o przemyślane zgłoszenia.