Senatorowie uczelni polskich trenują przed meczem

mecz

Drużyna senatorów polskich szkół wyższych przygotowuje się do charytatywnego meczu, który odbędzie się 16 października 2010 r. o godz. 15.00 na stadionie miejskim w Bytomiu. Przypomnijmy, że o puchar rywalizować będą zespoły Senatów: Rzeczpospolitej Polskiej oraz polskich uczelni. Cel spotkania jest szczytny, bowiem dochód uzyskany z meczu przeznaczony zostanie na XX Jubileuszową Edycję Śląskiego Funduszu Stypendialnego im. Adama Graczyńskiego.

Drużyna senatów polskich szkół wyższych spotka się na bytomskim boisku już w sobotę, 9 października 2010 r. o godz. 15.00. W treningu udział wezmą:

• prof. dr hab. Zygmunt Tobor, dziekan Wydziału Prawa i Administracji, Uniwersytet Śląski;
  • prof. dr hab. Andrzej Matan, Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Śląski;
  • prof. dr hab. inż. Marian Dolipski, dziekan Wydziału Górnictwa i Geologii, Politechnika Śląska;
  • dr hab. inż. Bogusław Łazarz, dziekan Wydziału Transportu, Politechnika Śląska;
  • prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał, prorektor ds. kształcenia i współpracy z zagranicą, Politechnika Krakowska;
  • mgr Sebastian Nowok, Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie.