facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Seminarium „Współpraca międzyregionalna – doświadczenia i szanse”

15 października 2013 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach odbędzie się seminarium pt. „Współpraca międzyregionalna – doświadczenia i szanse”. Celem organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogólnopolskiego spotkania jest przedstawienie rezultatów osiągniętych przez polskich partnerów projektów INTERREG IV C oraz prezentacja założeń nowej edycji programu współpracy międzyregionalnej (2014−2020). Udział w seminarium jest bezpłatny.

Z doświadczeń dotychczasowych beneficjentów programu współpracy międzyregionalnej będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani przygotowaniem i realizacją projektów w okresie 2014−2020. Przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu przedstawią dostępne informacje związane z kolejną edycją programu. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań prelegentom i przedstawicielom instytucji mających doświadczenie w realizacji projektów współpracy międzyregionalnej zarówno na forum, jak i w trakcie indywidualnych konsultacji.

Projekty realizowane w ramach programu INTERREG IV C pozwalają na współpracę, przepływ wiedzy i wymianę dobrych praktyk między europejskimi regionami.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej CINiBA.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.