Seminarium pt. „Rynek rządowych zamówień publicznych w USA. Wprowadzenie”

budynek Wydziału Prawa i Administracji UŚ

25 września 2019 roku o godz. 16.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11b, aula nr 1) odbędzie się spotkanie pt. „Rynek rządowych zamówień publicznych w USA. Wprowadzenie”, które zainauguruje cykl seminariów poświęconych promowaniu wiedzy na temat polskiego i amerykańskiego rynku zamówień publicznych. W wydarzeniu, organizowanym przez Uniwersytet Śląski oraz Polish American Chamber of Commerce North East, weźmie udział prorektor ds. współpracy międzynarodowej i krajowej dr hab. prof. UŚ Tomasz Pietrzykowski.

Celem spotkań jest szerzenie wiedzy na temat rynków zamówień publicznych oraz partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce i USA, a także przedstawienie potencjalnych możliwości udziału na powyższych rynkach przez przedsiębiorców z obu krajów. Seminaria skierowane są m.in. do przedsiębiorców, przedstawicieli izb handlowych i gospodarczych, ekonomistów, prawników oraz studentów kierunków prawniczych i ekonomicznych.

Program (pdf, 594 kB)