Seminarium pt. „Новые образовательные технологии в русистике”

5 grudnia 2013 roku o godz. 9.45 w Instytucie Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Śląskiego (Centrum Naukowo-Dydaktyczne Instytutów Neofilologicznych, Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5) odbędzie się seminarium podwyższające kwalifikacje pt. „Новые образовательные технологии в русистике”. Spotkanie organizowane jest przez dyrekcję i pracowników Bałtyckiego Federalnego Uniwersytetu im. Immanuela Kanta w Kaliningradzie, przy wsparciu Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej i Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód o. Katowice.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: monika.karwacka@us.edu.pl lub kamila_monika@interia.pl do 28 listopada 2013 r.

Program seminarium