Seminarium pt. „Czy hi-tech w Polsce jest na światowym poziomie?”

11 marca 2010 r. w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (sala nr 29) odbędzie się spotkanie z dr Haimem V. Levy nt. „Czy hi-tech w Polsce jest na światowym poziomie?”. Organizatorem wydarzenia jest Investin Sp. z o.o. oraz Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju - Fundacja Uniwersytetu Śląskiego.

W pierwszej części seminarium omówiony zostanie proces transferu zaawansowanych technologii (HI-TECH) z uczelni do biznesu, na przykładzie konkretnych doświadczeń izraelskich, natomiast w drugiej poruszone zostaną praktyczne zagadnienia licencyjne i prawne dotyczące własności intelektualnej, która jest przedmiotem takiego transferu.

Bezpłatne seminarium prowadzone jest w języku angielskim. Znajomość języka technicznego i biznesowego nie jest wymagana.

więcej...pdf