Seminarium pt. „Behind the scenes of Byzantine literary satire”

26 kwietnia 2016 r. o godz. 15.00 w Centrum Badań nad Literaturą i Recepcją Bizancjum Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, p. 104a) odbędzie się seminarium pt. „Behind the scenes of Byzantine literary satire”, które poprowadzi prof. Paul Magdalino (University of St. Andrews/Koc Universitesi). Seminarium organizowane jest w ramach projektu Narodowego Centrum Nauki „Historia intelektualna dwunastowiecznego Bizancjum – przejęcie i przekształcenie literatury antycznej” .

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc chęć udziału w seminarium należy zgłosić drogą elektroniczną pod adresem e-mail: bizancjum@us.edu.pl.

obrazek promujący spotkanie w Centrum Badań nad Literaturą i Recepcją Bizancjum UŚ