Seminarium „Praktyka interpretacji: między inwencyjnością a etycznością lektury”

28 kwietnia 2016 roku o godz. 16.00 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (pl. Sejmu Śląskiego 1, sala nr 107) odbędzie się seminarium „Praktyka interpretacji: między inwencyjnością a etycznością lektury”, które poprowadzi prof. zw. dr hab. Teresa Walas z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Seminarium zostało zorganizowane w ramach projektu pt. „Kontr-interpretacje”, realizowanego przez Koło Naukowe Doktorantów Wydziału Filologicznego UŚ we współpracy z Instytutem Nauk o Literaturze Polskiej im. Ireneusza Opackiego.

plakat promujący seminarium prof. Teresy Walas z UJ, które poprowadzi w ramach projejtu "Kontr-interpretacje"