Seminarium interdyscyplinarne z cyklu „Problem granic poznania w filozofii i nauce”

W środę 4 marca 2015 r. o godz. 15.30 w sali sympozjalnej nr 3 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11, IV piętro) odbędzie się pierwsze spotkanie 13. edycji cyklu „Granice poznania w filozofii i nauce” organizowane przez Instytut Filozofii oraz Instytut Fizyki Uniwersytetu Śląskiego. Wykład zatytułowany „Co algorytmy dopasowania mają wspólnego z transplantacją nerek?" wygłosi prof. dr hab. Marek Szopa z Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego.

Streszczenie wykładu

O wydarzeniu napisał serwis „insilesia.pl” w artykule pt. „Teoria gier w służbie transplantologii. Wykład interdyscyplinarny prof. Marka Szopy” (04.03.2015).