Seminarium inaugurujące projekt „Fundament Optymalnego rozwoju: Staże z Technologii – FORSZT”

17 grudnia 2013 r. o godz. 9.30 w sali Rady Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14) odbędzie się seminarium inaugurujące realizację projektu „Fundament Optymalnego rozwoju: Staże z Technologii – FORSZT”. W wydarzeniu udział weźmie prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk.

Podczas seminarium pracownicy uczelni i przedstawiciele przedsiębiorstw wygłoszą referaty, przedstawione zostaną: możliwości współpracy na linii uczelnia – gospodarka w ramach działań B+R, przykłady konkretnych przedsięwzięć oraz szczegóły płatnego programu stażowego w ramach projektu kierowanego do przedsiębiorców i pracowników UŚ (18 staży dla pracowników przedsiębiorstw na UŚ oraz 9 staży dla pracowników uczelni u przedsiębiorców).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.forszt.us.edu.pl.