Samsung AppCup na Uniwersytecie Śląskim

Samsung Electronics Polska sp. z o.o. ogłosił konkurs AppCup dla programistów na najlepszą aplikację dla systemu Android. AppCup skierowany jest do studentów i polega na stworzeniu gry lub aplikacji mobilnej działającej w systemie Android na jednym z sześciu urządzeń Samsung.

Akcja promująca konkurs wśród studentów prowadzona jest we wszystkich głównych ośrodkach akademickich. 27 listopada 2012 r. odbędzie się na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach (Sosnowiec, ul. Będzińska 39) o godz. 11.30 w sali nr 4. Studenci będą mogli zapoznać się z nowinkami technicznymi wprowadzanymi właśnie na rynek telekomunikacyjny i spotkać m.in. z przedstawicielami Centrum Badawczo-Rozwojowego Samsung. Zaprezentowane zostaną także najnowsze produkty firmy.

Studenci mogą uczestniczyć w konkursie indywidualnie oraz w dwu i trzyosobowych zespołach. W trakcie trwania konkursu organizator przygotuje dla uczestników warsztaty, podczas których będzie można skorzystać z konsultacji specjalistów pracujących w polskich biurach Samsung oraz zaproszonych gości z branży mobilnej. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.appcup.samsung.pl do 30 kwietnia 2013 r. W każdej z dwóch kategorii – aplikacja i gra – zwycięzcy otrzymają:

• nagroda I: staż w Samsung R&D Center w Warszawie dla każdego z członków zespołu oraz 10 000 zł dla zespołu,
  • nagroda II: staż w Samsung R&D Center w Warszawie dla każdego z członków zespołu oraz telefon Samsung Galaxy SIII,
  • nagroda III: telefon Samsung Galaxy Note II,
  • nagroda IV: tablet Samsung Galaxy Note 10.1,
  • nagroda V: tablet Samsung Galaxy SIII.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie: http://appcup.samsung.pl.