Rzecznik prasowy UŚ doceniony przez dziennikarzy

25.08.2017 - 16:01 aktualizacja 25.08.2017 - 16:01
Redakcja: admin

Redakcja portalu Katowice24.info ogłosiła wyniki rankingu na najlepszych i najgorszych rzeczników prasowych województwa śląskiego w 2016 roku. W czołówce najlepszych przedstawicieli medialnych znalazł się Jacek Szymik-Kozaczko, który funkcję rzecznika prasowego Uniwersytetu Śląskiego sprawuje od czterech lat. Na co dzień nie tylko współpracuje z mediami, lecz również koordynuje pracę Sekcji Prasowej. Dziennikarze, którzy oddali głosy w rankingu, docenili między innymi jego zaangażowanie oraz przygotowanie do pracy.

Na liście osób najlepiej współpracujących z mediami w 2016 roku Jacek Szymik-Kozaczko znalazł się na drugim miejscu. O jeden punkt wyprzedził go zwycięzca rankingu – Rafał Łysy reprezentujący Urząd Miejski w Sosnowcu. Na trzeciej pozycji uplasował się obecny naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Katowice – Maciej Stachura.

Najlepszych rzeczników prasowych wybierano spośród 49 osób. Nominowali ich oraz głosowali na nich pracownicy i współpracownicy śląskich oraz ogólnopolskich mediów, które mają swoje oddziały w Katowicach i innych miastach regionu. W głosowaniu uczestniczyli między innymi przedstawiciele takich redakcji, jak: Polska Agencja Prasowa, Dziennik Zachodni, TVN24 czy Polsat News.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: katowice24.info