Rusza projekt „Studia... i co dalej?”

Grafika z napisem "Level up!"

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego wraz z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości organizują cykl spotkań przeznaczonych dla osób, które niebawem skończą studia. Projekt „Studia... i co dalej?” ma osobom niezdecydowanym pomóc w podjęciu decyzji, osobom poszukującym – udzielić odpowiedzi na nurtujące ich pytania, zdecydowanym – pomóc zrealizować cel. Projekt obejmuje:

• spotkania informacyjne poświęcone perspektywom zawodowym,
  • szkolenia z kompetencji miękkich prowadzone przez specjalistów z Biura Karier UŚ oraz
  • szkolenia dotyczące tworzenia modeli biznesowych, prowadzone przez specjalistów z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Najbliższe spotkania odbędą 6 i 8 kwietnia 2016 roku na Wydziale Filologicznym w Katowicach:

• „Dyplom w ręku – i co dalej?” – spotkanie informacyjne dotyczące możliwości zawodowych (6 kwietnia, godz. 14.00, sala Rady Wydziału),
  • „Jak tworzyć modele biznesowe?” – szkolenie dla osób, które rozważają założenie własnej firmy (6 kwietnia, godz.15.30, sala Rady Wydziału),
  • szkolenie „Personal branding – jak zadbać o profesjonalny wizerunek?” (8 kwietnia, godz. 9.00).

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są pod numerem telefonu: 32 359 19 82 lub 32 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona.

Harmonogram szkoleń (dokument pdf)