Rusza kolejna edycja programu „Spotkanie z Sukcesem”

17 maja 2013 r. o godz. 16.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a) odbędzie się spotkanie w ramach kolejnej edycji projektu „Spotkanie z Sukcesem”. Gościem wydarzenia będzie dr Adam Czarnota, dyrektor naukowy-elekt w Międzynarodowym Instytucie Socjologii Prawa w Oñati (Hiszpania).

„Spotkanie z Sukcesem” to projekt skierowany do studentów. Jego celem jest przedstawienie młodym osobom różnych ścieżek kariery zawodowej oraz sposobów osiągania sukcesu. Dzięki wskazówkom prezentowanym przez zapraszanych gości osoby zainteresowane będą mogły zdobyć wiedzę ułatwiającą podjęcie inicjatywy oraz świadome kształtowanie własnej kariery zawodowej.

Organizatorem wydarzenia jest Śląskie Studenckie Forum Business Centre Club. Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona.