facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

REKTORZY UŚ POPRZEDNICH KADENCJI

 

Prof. dr hab. Kazimierz Popiołek
 

Popiołek

2 VII 1968–30 IX 1972

 

Prof. dr hab. Henryk Rechowicz
 

Rechowicz

1 X 1972–5 XII 1980

 

 

 

Prof. dr hab. Sędzimir M. Klimaszewski
 

Klimaszewski

5 XII 1980–15 XII 1980 (p.o.)
16 XII 1980–30 IX 1981
1 VI 1982–30 IX 1984
1 X 1984–30 IX 1987
1 X 1987–30 XI 1990

 

 

Prof. dr hab. August Chełkowski

 

Chełkowski

1 X 1981–16 I 1982



 

 

 

Prof. zw. dr hab. Maksymilian Pazdan
 

Pazdan

1 XII 1990–31 VIII 1993
1 IX 1993–31 VIII 1996

 

 

Prof. zw. dr hab. Tadeusz Sławek

 

Sławek

1 IX 1996–31 VIII 1999
1 IX 1999–31 VIII 2002

 

 

Prof. zw. dr hab. Janusz Janeczek
 

Janeczek

1 IX 2002–31 VIII 2005
1 IX 2005–31 VIII 2008

 

 

Prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś
 

Banyś

1 IX 2008–31 VIII 2012
1 IX 2012–31 VIII 2016

 

 

 

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2018
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.