Rekrutacja do Akademii Dyplomacji Młodzieży

logo Akademii Dyplomacji

Akademia Dyplomacji Młodzieży to nowa inicjatywa w ramach Uniwersytetu Otwartego UŚ, skierowana do uczniów szkół średnich, którzy ukończyli 16 lat. Udział w projekcie pozwoli im nie tylko rozwijać swoje pasje i zainteresowania, lecz także stanie się okazją do stawiania pierwszych kroków w dyplomacji, polityce czy administracji.

Uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniach z zakresu etykiety, savoir-vivre’u, umiejętności dyplomatycznych oraz kompetencji społecznych. Celem Akademii jest zwiększenie poziomu aktywności młodych ludzi w sferze obywatelskiej i organizacyjnej, a także zapoznania ich z zasadami prowadzenia dyskusji z poszanowaniem innych osób oraz zarządzania emocjami swoimi i rozmówcy.

Rekrutacja trwa do 20 września 2019 roku. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Akademii Dyplomacji oraz na Facebooku.