„Radość mimo bólu – poznać i zrozumieć świat dziecka chorego onkologicznie”

Od 16 do 18 listopada 2011 r. na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowa pt. „Radość mimo bólu – poznać i zrozumieć świat dziecka chorego onkologicznie”.
Podczas wydarzenia przedstawione zostaną metody terapeutyczne zapobiegające spadkowi energii życiowej u chorych dzieci, omówione zostaną również zmiany emocjonalne zachodzące u osób opiekujących się nimi.

Organizatorami wydarzenia są: Koło Naukowe Meritum działające przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz katowicki oddział Fundacji Mam Marzenie.

Program konferencji dostępny jest na stronie: www.meritum.us.edu.pl/konferencja.

W ramach wydarzenia odbędą się liczne wykłady i warsztaty. Zapisy na warsztaty odbywają się pod adresem e-mail: meritum@us.edu.pl.
Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.