Przewodniczący KRASP prof. Wiesław Banyś weźmie udział w XIII Szkole Fundacji Rektorów Polskich

Przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś weźmie udział w XIII Szkole Fundacji Rektorów Polskich, podczas której wygłosi wykład inauguracyjny pt. „Kadencja 2012–16: wyzwania i plany rozwojowe szkolnictwa wyższego”. Tegoroczne spotkania będą okazją do omówienia zagadnień dotyczących zamówień publicznych, programów finansowanych ze środków europejskich oraz zarządzania szkołami wyższymi.

XIII Szkoła Fundacji Rektorów Polskich rozpocznie się 19 maja 2013 r. w hotelu Czarny Potok w Krynicy Zdroju i potrwa do 22 maja. Wydarzenie, organizowane przez Fundację Rektorów Polskich, skierowane jest do kanclerzy oraz kwestorów i dyrektorów finansowych.