Przekazanie działki pod budowę nowej siedziby Wydziału Radia i Telewizji UŚ

22 listopada 2011 r. o godz. 9.00 w Urzędzie Miasta Katowice (sala 315) prezydent Katowic Piotr Uszok przekaże na rzecz Uniwersytetu Śląskiego działkę pod budowę nowej siedziby Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego. Wartość nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Świętego Pawła 3 wynosi 1 135 000 zł, a jej powierzchnia 2258 m². Własność przekazana zostanie uczelni w drodze darowizny.

W spotkaniu udział wezmą: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz prezydent Katowic Piotr Uszok.

O wydarzeniu napisał serwis „InSilesia.pl” w artykule pt. „Władze Katowic przekażą działkę pod budowę Wydziału Radia i Telewizji ”. (18.11.2011).

O wydarzeniu napisała „Gazeta Wyborcza” w artykule pt. „Uniwersytet Śląski otrzymał działkę na rzecz wydziału radia i telewizji”. (22.11.2011)