Przedstawienie chińskiej grupy akrobatycznej z prowincji Zhengzhou

27 stycznia 2014 r. o godz. 18.00 w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu odbędzie się przedstawienie chińskiej grupy akrobatycznej z prowincji Zhengzhou. Na widowni zasiądą m.in.: JM Rektor UŚ, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, pełnomocnik rektora ds. studentów zagranicznych w UŚ, dyrektor Szkoły Języka i Kultury Polskiej UŚ dr hab. prof. UŚ Jolanta Tambor, dyrektor Wydawnictwa Uniwersytetu Śląskiego dr hab. Paweł Jędrzejko oraz dyrektor Gabinetu Rektora dr Magdalena Ochwat.

Spotkanie będzie okazją do zacieśnienia współpracy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim a Instytutem Konfucjusza w Opolu oraz ośrodkami promującymi język i kulturę polską w Chinach.