Prorektor prof. UŚ dr hab. Andrzej Kowalczyk uczestnikiem spotkania „Focus Polonia” w Neapolu

Prezentacja możliwości współpracy naukowo-gospodarczej oraz realizacji projektów z dofinansowaniem unijnym będzie przedmiotem spotkania „Focus Polonia” organizowanego przez Izbę Doradców Gospodarczych i Ekspertów Rachunkowości oraz Centrum Studiów LifeLong Learning Uniwersytetu „L'Orientale”.

Spotkanie, które jest częścią cyklu informacyjnego pt. „Processi di internalizzazione e programmi comunitari per la ricerca, la formazione e la cooperazione”, odbędzie się 26 października 2010 r. o godzinie 15.00 w siedzibie Izby Doradców Gospodarczych w Neapolu.

Neapolitańskie spotkanie z przedsiębiorcami, doradcami i inwestorami, ma na celu prezentację potencjału Uniwersytetu Śląskiego i możliwości jego wykorzystania w różnych obszarach gospodarki. Podczas spotkania uczelnię reprezentował będzie prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. UŚ dr hab. Andrzej Kowalczyk.