Projekt „Studia… i co dalej? w Cieszynie”

logo projektu „Studia… i co dalej? w Cieszynie!”

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego wraz z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości organizują cykl spotkań przeznaczonych dla osób, które niebawem skończą studia. Projekt  „Studia… i co dalej? w Cieszynie!” adresowany jest do studentów Wydziału Artystycznego oraz Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji.

Uczestnicy warsztatów będą mogli dowiedzieć się,  jak odnaleźć się na rynku pracy zaraz po studiach oraz jak skutecznie przejść proces rekrutacyjny.

Najbliższe spotkania odbędą się 12 kwietnia 2016 roku w auli Wydziału Artystycznego oraz Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie:

• godz. 9.00–13.00: „Jak skutecznie poszukiwać pracy i przejść proces rekrutacyjny?” – szkolenie dla osób poszukujących pracy;
  • godz. 13.00–14.30: „Dyplom w ręku – i co dalej?” – spotkanie informacyjne dotyczące możliwości zawodowych.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są pod numerami telefonu: 32 359 19 82 lub 32 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona.

Harmonogram szkoleń (dokument pdf)