facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Program praktyk Drogowskazy Kariery

DK

Od 28 marca do 1 kwietnia 2011 roku będzie trwał projekt Drogowskazy Kariery. Program szkoleń rozpocznie się wykładem o godz. 9.30, podczas którego przedstawiciele Biura Europejskiej Stolicy Kultury Katowice 2016 opowiedzą o znaczeniu aktywności społecznej dla powodzenia projektu ESK.

Drogowskazy Kariery są programem na rzecz rozwoju osobistego studentów połączonym z programem praktyk. Jego celem jest pomoc studentom w świadomym kształtowaniu własnej przyszłości oraz odnalezieniu najlepszej drogi kariery. W ramach Drogowskazów Karier studenci Uniwersytetu Śląskiego mają możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach dotyczących autoprezentacji, reklamy, skutecznego poszukiwania pracy, dziennikarstwa. Warsztaty będą odbywać się na Wydziałach: Nauk Społecznych; Filologicznym w Katowicach oraz w Sosnowcu; Prawa i Administracji; Matematyki, Fizyki i Chemii oraz w siedzibie Radia Egida. Zapisy trwają do 24 marca (do godz. 22.00).

Organizatorem projektu jest Niezależne Zrzeszenie Studentów UŚ przy współpracy z Samorządem Studenckim UŚ oraz Radą Samorządu Studenckiego Wydziału Filologicznego UŚ.

Szczegółowe informacje: www.drogowskazykariery.pl.


O wydarzeniu napisał serwis PAP Nauka w Polsce w artykule pt. „Rusza IV edycja Programu Drogowskazy Kariery” (28.03.2011 r.)

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.