Prof. Wiesław Banyś weźmie udział w debacie „Opolskie 2025 – jak przeżyć bez pieniędzy unijnych”

18 lutego 2015 r. na Politechnice Opolskiej odbędzie się debata „Opolskie 2025 – jak przeżyć bez pieniędzy unijnych”. Spotkanie organizowane jest z okazji prezentacji rankingu największych firm województwa opolskiego „Złota setka”, której organizatorami są „Nowa Trybuna Opolska” i Politechnika Opolska.

Gośćmi honorowymi spotkania będą: prof. Bronisław Misztal, ambasador nadzwyczajny i pełnomocny Rzeczypospolitej Polskiej w Portugalii oraz JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.

Spotkanie będzie okazją do przedstawienia raportu o sytuacji mikro i małych firm w Polsce w 2014 roku oraz kierunku rozwoju na kolejne lata.