Prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz uczestnikiem posiedzenia Uniwersyteckiej Komisji Akredytacyjnej

Od 21 do 22 października 2010 r. w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbywać się będzie posiedzenie Uniwersyteckiej Komisji Akredytacyjnej.

Tematami spotkania będą, m.in.: akredytacja kierunku chemia na Uniwersytecie Śląskim, powołanie zespołu oceniającego historię na UŚ, powołanie zespołów oceniających psychologię, teologię, fizykę, filologię polską, germańską, angielską i socjologię oraz powołanie grup ekspertów do opracowania standardów szczegółowych z pedagogiki, ochrony środowiska, filologii klasycznej i historii.

W wydarzeniu udział weźmie prorektor ds. kształcenia prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz.