Prof. Richard Griffith z Florida Institute of Technology gościem

28 maja 2013 r. o godz. 9.30 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UŚ (Katowice, ul. Grażyńskiego 53) odbędzie się wykład prof. Richarda Griffitha z Florida Institute of Technology pt. „Cross Cultural Currency: developing Credibility in Your New Team”.

Richard Griffith jest profesorem psychologii pracy i organizacji, dyrektorem Instytutu Cross Cultural Management, współpracuje z Katedrą Psychologii Pracy i Organizacji UŚ w ramach badań kompetencji międzykulturowych. Jest doświadczonym praktykiem i konsultantem organizacji w zakresie komunikacji, doskonalenia pracy zespołów, ekspertem w dziedzinie oceny pracowników. Ostatnio pracował nad projektem „A Closer Examination of Applicant Faking Behavior”. Pełni funkcję zastępcy redaktora czasopisma „European Journal of Psychological Assessment”, a jego najnowsze publikacje to „The Age of Internationalization” oraz „Leading Global Teams: Translating the Multidisciplinary Science to Practice”.

Organizatorem spotkania jest Katedra Psychologii Pracy i Organizacji UŚ.